Firma transportowa Ruda Śląska

Bezpieczenie - Do celu - Na czas
780-160-830kontakt@rudaslaskatransport.pl

Szukasz pomocy w przeprowadzce?

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Chciałbyś, żeby Twoją przeprowadzkę organizowała firma godna zaufania? Długo szukasz takiej, która spełni Twoje oczekiwania? Daj nam szansę!

Wizja przeprowadzki często kojarzy się ludziom z… kłopotami. Martwią się, jak przewieźć swój dobytek – szybko, sprawnie i bez strat. Nie musisz już się tym przejmować! Nasza firma zapewni Ci bezpieczny i solidny transport wszystkich przedmiotów, które nam powierzysz! Jeżeli już kiedyś się przeprowadzałeś, wiesz że zmiana miejsca zamieszkania wymaga świetnej organizacji. A my jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! Podchodzimy odpowiedzialnie do naszych obowiązków i dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami.

Flota pojazdów, jaką dysponujemy oraz zgrany zespół pracowników, pozwalają nam na podejmowanie różnego typu zleceń. Organizujemy zarówno małe przeprowadzki (niewielka ilość rzeczy lub pojedyncze przedmioty, trudne do samodzielnego transportu), jak i większe przedsięwzięcia, wymagające przewożenia wielu rzeczy, także wielkogabarytowych. Jeżeli potrzebujesz pomocy w znoszeniu i wynoszeniu rzeczy – daj nam wcześniej znać! Wykonamy dla Ciebie kompleksową usługę – transport rzeczy + przenoszenie.

Przed Tobą przeprowadzka? Zadzwoń do nas: 780-160-830 lub napisz: kontakt@rudaslaskatransport.pl. Ustalimy najlepszą dla Ciebie datę i godzinę transportu! Zgłosimy się punktualnie pod wskazany przez Ciebie adres, bezpiecznie zapakujemy i przewieziemy Twoje rzeczy, a Ty będziesz mógł ze spokojem zacząć urządzać się w nowym miejscu!

Pracujemy głównie na terenie województwa śląskiego. Na obszarze miejscowości takich jak: Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Siemianowice, Bytom, Ruda Śląska – wykonujemy wszystkie typy zleceń, także najmniejsze (np. transport jednego przedmiotu na niewielką odległość). Realizujemy również zadania na pozostałym obszarze Śląska – po uprzednim omówieniu z Klientem szczegółów zlecenia. W naszej ofercie znajduje się także szeroko rozumiany transport krajowy oraz międzynarodowy – w tym przypadku również wcześniej ustalamy szczegóły zadania.

Korzystałeś z naszej oferty i jesteś zadowolony z wykonanych usług? Napisz o tym na naszej stronie! Przejdź do zakładki opinie i prześlij do nas kilka słów na temat współpracy z nami! Twoi znajomi potrzebują pomocy w przeprowadzce? Powiedz im, że znasz solidną firmę i podaj nasz numer: 780-160-830! Na pewno nie zawiedziemy Waszych oczekiwań!

Opinie klientów

Świetnie zorganizowani ludzie – profesjonalnie zadbali o potrzebny mi transport. Można im zaufać.

Łukasz

Kalendarze Trójdzielne - marka Trojdzielne.com

Polecamy współpracę z tą firmą! Organizowany przez nią transport zawsze przebiega pomyślnie i jest w pełni bezpieczny.

Tapicare

Marka Tapicare.pl

Firma podjęła się realizacji wymagającego transportu i wykonała go bardzo fachowo, za co bardzo dziękujemy.

Klienci z Dąbrowy Górniczej

Wybór naszej firmy gwarantuje Ci:

Z

Terminowość

Dotrzymujemy umówionych terminów i zawsze jesteśmy punktualni.

Z

Uczciwość

W naszej firmie stawiamy na uczciwość - dlatego Klienci darzą nas swoim zaufaniem.

Z

Elastyczność

Zmieniłeś plany? Dla nas to nie problem! Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Z

Bezpieczeństwo

Troszczymy się o każdy przedmiot, który nam powierzysz, zapewniając mu bezpieczny transport.

Z

Skuteczność

Wykonywane przez nas zlecenia spełniają oczekiwania Klientów - wszystkich, bez wyjątków.

Z

Solidność

Znamy się na rzeczy, lubimy naszą pracę i wykonujemy ją rzetelnie - z dbałością o szczegóły.

Kontakt

Wojciech Zahraj
Karola Goduli 36, Ruda Śląska. Obszar działania: najczęściej cały Śląsk, ale również cała Polska a nawet Europa.
NIP: 5242495143
REGON: 015690013

Tel. 780-160-830
E-mail: kontakt@rudaslaskatransport.pl

Potrzebujesz pomocy w przeprowadzce? Chcesz zlecić nam wykonanie transportu? Masz pytania, dotyczące naszej oferty? Zadzwoń lub napisz - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

3 + 13 =